Towarzyskie ogłoszenie: Zmysłowy masaż dla kobiet - Masaż erotyczny dla Pań

8680

pomorskie: Gdańsk - Cztery Pory Roku

sex fotka

I speak English.

Treść anonsu: Zmysłowy masaż dla kobiet - Masaż erotyczny dla Pań

sex poland Witam serdecznie:)

W dzisiejszym świecie, ludzie zaczęli przywiązywać coraz mniejszą wagę do relaksu, odpoczynku i przyjemności. Wielu z nich ograniczyło to jedynie do oglądania seriali, imprez i wycieczek lub wakacji raz na rok. Czy to naprawdę jest relaks? Czy to naprawdę relaks, którego potrzebujesz? Długie i chłodne wieczory zachęcają do spędzania czasu w domu. Masz już swój sposób na odegnanie chandry? Na rozgrzanie skóry i rozpalenie zmysłów? Jeśli nie, spróbuj masażu erotycznego. Jeśli szukasz masażu zmysłowego, a zarazem pełnego silnych doznań to dobrze trafiłaś!

[color=red]Czy mocny i głęboki dotyk doprowadza do rozkoszy? A może to łagodne muśnięcia rozpalą do czerwoności? Bez względu na to, jakie lubisz pieszczoty - szybkie, wolne, niegrzeczne, wilgotne - dobrze wiecie, że dotyk jest zmysłem, którym nie sposób się znudzić.[/color] [i]Uroczy, tajemniczy i czuły mężczyzna pragnie zaprosić na odrobinę relaksu i wypoczynku w czasie niezrównanego masażu relaksacyjno-erotycznego, w trakcie którego zapomnisz, chociaż przez tą słodką chwilę o stresie, pośpiechu i ciągłej tej swojej pogoni za sukcesem. [/i] Podczas spotkania ze mną doświadczysz wyjątkowe połączenie masażu relaksacyjnego z nutą erotyki i pikanterii. W trakcie tego wyjątkowego seansu wykonuję pełen, głęboki masaż relaksacyjny, ukierunkowany na rozluźnienie wszystkich partii mięśniowych i przywracający energię witalną, niezbędną do kolejnego mocnego punktu programu którym jest oczywiście masaż erotyczny, w ramach którego masuję części intymne do pełnej satysfakcji. Mający na celu odprężenie i zrelaksowanie całego ciała. Zmysłowym masażem należy po prostu cieszyć się intymną relaksującą chwilą, gdzie można po prostu położyć się i wziąć przyjemność: twoje ciało jest masowane, stymulowane, pobudzane. Dla innych może to być podróż erotycznych poszukiwań między dwojgiem ludzi do zbadania fantazje i pragnienia, które mogą być nie możliwe w codziennym życiu.

[b][u][color=red]Ma¬saż - słowo, które jest poz¬wo¬leniem na do¬tyka¬nie ciebie i przyz¬wo¬leniem, że możesz mnie dotknąć. [/color][/u][/b] [b]

Skupiam się zawsze na połączeniu skuteczności masażu z zapewnieniem odpowiedniego nastroju oraz oprawy zapewniającej Twoją satysfakcję. W centrum uwagi zawsze pozostaje osoba, której masaż ma przynieś maksimum relaksu oraz rozrywki, czyli Ty [/b] Jeżeli chcesz uzgodnić szczegóły napisz do mnie bez zahamowań, a ja zadbam, byś nie powstrzymywała się odwiedzić mnie ponownie :)

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading