Ogłoszenie towarzyskie: Anna Seisui Masaże

112430

śląskie: Katowice - Bogucice

sex fotka

I speak English.

Treść anonsu: Anna Seisui Masaże

sex poland !!!KONTAKT TYLKO DROGĄ SMS!!!
W trakcie masażu nie jestem w stanie odbierać telefonu, także proszę zostaw sms z podanym dniem/ godziną, która Cię interesuje- odpowiem w chwili przerwy.
ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ CAŁE OGŁOSZENIE!

Jeśli nie lubisz Kobiet o pełnych, "rubensowskich" kształtach- to ogłoszenie jest nie dla Ciebie.

Opis masażu kilka linijek niżej.

NUMERY ZAGRANICZNE PROSZĘ O KONTAKT TYLKO PRZEZ WHATSAPP
‐----‐--‐---------------------------------------------------
FOR EXTERNAL PHONE NUMBERS CONTACT ONLY VIA WHATSAPP

CENNIK (Sobota +50,-)

PODSTAWOWY (1h) 190,-
Opcja w ramach testu/ dla osób początkujących/ masaż powierzchowny/
minimalny czas/ samo LINGAM trwa DO 15min

OPTIMUM* (1,5h)- 260,-
POLECAM KAŻDEMU/ idealna długość masażu dla KAŻDEGO/ samo LINGAM trwa DO 30min

MAX* (2h)- 360,-
osoby doświadczone/ mocno zbudowane/ koneserzy/ samo LINGAM trwa DO 1H

*Dłuższa opcja czasowa nie oznacza dodatkowych usług! Jest po prostu więcej czasu na wykonanie porządnego masażu.

SOBOTA- +50,-. Termin na sobotę należy rezerwować już w tygodniu. W weekendy telefon służbowy jest wyciszony.

Zapraszam do Katowic (Bogucice)- parę minut od IKEA. Swój gabinet przygotowałam od zera, z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół.

Masażami erotycznymi zajmuję się już ponad 10lat. Lata praktyki pozwoliły mi stworzyć swój masaż AUTORSKI, który jest mieszanką relaksacyjnych technik z całego Świata. Odprężający masaż klasyczny przeplatany elementami body2body (masaż ciała ciałem) oraz LINGAM (technika manualnego masażu miejsc intymnych). Wykonywany na specjalnej macie, nagim ciałem/ rękoma. LINGAM jest znany ze swojego pozytywnego i prozdrowotnego wpływu na pracę prostaty (kontrola podniecenia), co jest niezwykle istotne dla zdrowia każdego mężczyzny. Regularnie stosowany usprawnia funkcje seksualne. O plusach możnaby pisać długo- dlatego po prostu polecam się przekonać o tym osobiście.
Jestem masażystką po wielu kursach- masz gwarancję profesjonalnego masażu.

Pozdrawiam
Ania- Studio Seisui

NIE wykonuję masażu prostaty ("greckiego").
NIE oferuję żadnych pseudo-masażowych dodatków typu "francuz", itp.
-buzi używam do mówienia,   ewentualnie uśmiechania się ;)REGULAMIN, czyli kilka prostych zasad, które ułatwią Nam życie ;)

PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ lub BLIK (przelew na numer telefonu)

Na masaż należy umawiać się z wyprzedzeniem CO NAJMNIEJ jednego dnia.

Nie odbieram telefonu w trakcie masażu, dlatego umawiam TYLKO DROGĄ SMSOWĄ! Zostaw wiadomość i poczekaj cierpliwie na odpowiedź (odpiszę jak najszybciej będę mogła). Jeśli przez dłuższy czas nie odpowiadam można ponowić zapytanie.

ŻADNYCH DOPŁAT! Już przy rezerwowaniu terminu wiesz ile będzie kosztowała cała wizyta!

KAŻDY umówiony masaż należy potwierdzić SMS-em w wyznaczonym czasie (w dniu wizyty)- inaczej wizyta zostanie anulowana. Potwierdzenie oznacza, że będziesz na 100%. Jeśli nie potwierdziłeś masażu w wyznaczonym przeze mnie czasie, nie miej do mnie pretensji jak wizyta zostanie odwołana. Każda minuta "po czasie" ma dla mnie ogromne znaczenie. Na niepotwierdzone miejsce automatycznie wskakuje inny zainteresowany z "listy rezerwowej".

Adres studia otrzymujesz dopiero po dokonaniu potwierdzenia.

Nie odbieram telefonów poza godzinami pracy/ w Soboty i Niedziele. Na pozostawione smsy odpisuję dopiero w wolnej chwili (jeśli taka się znajdzie)- każdy lubi odpocząć od pracy w weekend.

WAŻNA INFORMACJA! W trosce o Panów bezpieczeństwo informuję, że mój gabinet- pomimo wielu udogodnień- nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Państwa zdrowie, jak i moje spokojne sumienie jest dla mnie najważniejsze, dlatego też osoby niepełnosprawne ruchowo nie będą przyjmowane.

POTWIERDZANIE TERMINU (rezerwacja nie oznacza potwierdzenia)

Po zarezerwowaniu terminu otrzymasz sms z krótką instrukcją dotyczącą potwierdzenia wizyty.

KAŻDY termin należy potwierdzić SMSem w dniu wizyty rano.

Potwierdzenie jest ostateczne i zobowiązujące!

Potwierdzając termin zobowiązujesz się do stawienia się na ustaloną godzinę, także jeśli nie masz 100% pewności, że dasz radę przyjechać (np gorzej się czujesz) NIE POTWIERDZAJ wizyty.

Za odwołanie POTWIERDZONEJ wizyty na ostatnią chwilę (trzy godziny przed terminem, i mniej)/ wystawienie mnie- doliczam 100% ceny do kolejnego masażu. Szanujmy swój czas.Uwaga- na żywo jestem sympatyczniejsza, niż wydaję się być przez telefon ;)


To profesjonalne studio masażu, nie agencja! Nie oferuję usług Div (oral/ sex/ itp), tylko profesjonalny masaż!

sex english Hello, Few important things before you try to contact me. I'm a rubenesque body type, so if you prefer slim girls please click next one. Using external phone number you can contact me only via Whatsapp. I'm usually quite busy, so the only way to make an appointment is to text me, and wait patiently for an answer. Also, due to a busy schedule it's necessary to make an appointment at least a day or two earlier. I offer an erotic relaxing massage. It's a mix between classic techniques and body2body/ LINGAM (manual massage). Controlling the level of your sexual excitement is good for your health and prostate condition. I don't do any "diva type" services such as bj, etc, so don't even ask. Im a professional massage therapist with over 10 years long experience.

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading