Towarzyskie ogłoszenie: CharyzmatycznyMaster

101520

mazowieckie: Warszawa

sex fotka

I speak English.

Treść anonsu: CharyzmatycznyMaster

sex poland Jestem pewnym siebie i charyzmatycznym człowiekiem ( Dla wielu zapewne młodym, ale to tylko kwestia liczb. ) Moje przygody z byciem masterem zaczęły się ok 3 lata temu i trwają nieprzerwanie do dziś, uważam ze jest to cześć mojej osobowości. Mialem za sobą kilka dłuższych i krótszych, zazwyczaj stałych układów z slave'ami w różnym wieku. Po tylu układach doszedłem do tego jak ma wyglądać układ aby sprawiał mi on prawdziwa przyjemność oraz aby dawał także slave'owi to czego pragnie, bo przecież jakaś nagroda się należy. Czy to same służenie jest nagroda czy tez inne typy nagrody,zawsze jest to rekompensata za dawanie mi spełnienia w układzie :) wcześniej nie zgadywałem się z ludzi z takich stron na spotkania itp. ale teraz postanowiłem poszukać odpowiedniej osoby.
Jestem studentem i niestety muszę tez pracować, wiec każda forma pomocy jest dodatkowym plusem, czy to finansowa czy jakiś sposób na jej zarobienie.
W razie pytań pisać, rozważę każda opcje, tylko proszę pisać konkretnie - oczekiwania oraz zamieścić swój dokładniejszy opis z doświadczeniem..

Interesuje mnie raczej układ 24/7 master/slave z kilkoma spotkaniami w msc.
Nie wykluczam spotkań bez stałego układu.

Mam swoje lokum w Lodzi, jestem mobilny.
CENA DO UZGODNIENIA

sex english Young man looking for master/slave relationship. call me for more.

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading